Krabičková dieta » E-shop s jídlem » Restaurace
       +420 737 839 339
info@peperestaurace.cz
Restaurace Denní menu Snídaně Rozvoz Oslavy a svatby Catering Školení Firemní večírky Tým Kontakt
Restaurace Denní menu Snídaně Rozvoz Oslavy a svatby Catering Školení Firemní večírky Tým Kontakt

Svatební hostina a oslava Brno

Oslavte u nás narozeniny, užijte si svatební hostinu, nebo si pozvěte rodinu na oslavu promoce či maturity. Rádi s vámi oslavíme každou výjimečnou událost. Slibujeme, že se o vás a vaše hosty postaráme jako o vlastní. Máme profesionální tým kuchařů i číšníků, kteří se pro vás opravdu rozkrájí.

Oslavy narozenin

Nasytíme a napojíme vás na kulaté i nekulaté narozeniny. Uvaříme pro vás vše, na co budete mít chuť. Zvládneme malé i velké oslavy. Vejde se k nám až 150 hostů a máme i zahrádku a venkovní gril.

Svatební hostina

Postaráme se o vaši svatební hostinu. Nevěstu, ženicha i svatební hosty budeme nosit na rukou. Nakrmíme je skvělým jídlem a napojíme ještě lepším pitím. U nás si nevěsta i ženich svatbu užijí a nemusejí se o nic starat. Máme profesionální servis, perfektní kuchaře a pěkné, čisté a velké prostředí.

Pohostíte u nás až 150 hostů. Pochutnají si na naší domácí svíčkové, nebo i na něčem dietnějším (když budete chtít). A navíc můžete slavit a tančit až do rána = jsme v industriální budově, takže nebudete nikoho kolem rušit.

Oslava promoce

Po dřině na vysoké si vy i vaše okolí zasloužíte pořádnou tečku. Pochutnejte si na svém titulu, ale i vynikajícím jídle, které pro vás připraví profesionální tým kuchařů a naservíruje ještě profesionálnější tým číšníků.

Kontaktní formulář